معرفی اپلیکیشن یادگیری گرامر

نوشته شده در نوشته شده در جالب, مقالات, نکات آموزشی

در این مطلب برای شما چهارتا از اپلیکیشن های آموزش گرامر را معرفی می کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید علاوه بر صرفه جویی زمان و هزینه، با خیالی آسوده و همراه با سرگرمی، به یادگیری گرامر بپردازید.

Practice English Grammar

اپلیکیشن گرامر

این اپلیکیشن رایگان در سال ۲۰۱۴ نامزد دریافت عنوان بهترین اپلیکیشن آموزشی شده است. در این اپ مجموعه‌ای از فلش کارت‌ها، سوال‌ها، مقالات و بازخورد‌های ویژه‌ای مشاهده خواهید کرد که البته تماما در جهت جهت افزایش یادگیری گرامر هستند. اصول گرامر را از طریق فلش‌ کارت‌ حفظ می کنید و سپس به وسیله آزمون‌های درون اپ، سطح خود را محک می زنید.
دروس و محتوای پایه‌ای در این اپ رایگان است اما برای امکانات بیشتر به ازای هر درس باید ۰.۹۹ دلار خرید درون برنامه‌ای انجام دهید.

Grammar App

اپ آموزش گرامر

اگر نمی‌دانید از کجا گرامر را باید شروع کنید، Grammar App از هر بخش مقداری در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در این اپ از دوره‌های آموزشی برخوردار شوید، تمرین‌های لازم را انجام دهید و با بازی‌های مبتنی بر گرامر سرگرم نیز بشوید. تمام جنبه‌های یادگیری گرامر در این برنامه لحاظ شده و ۲۰۰ گزینه برای یادگیری وجود دارد. به همین دلیل است که این برنامه یکی از برترین برنامه‌های فروشی اپ استور است. Grammar App به شما کمک می‌کند بسیار سریع توانایی Writing خود را بهبود دهید.

Grammar Up

اپلیکیشن آموزش گرامر

برنامه Grammar Up تمرکز خود را بر محتوای مرتبط به کسب و کار‌ قرار داده و به وسیله نمودار‌های مختلف سعی می‌کند نقاط ضعف و قوت گرامر شما را نشان دهد. با روشی که Grammar Up در پیش گرفته، شما می‌توانید خیلی راحت تنها روی بخشی تمرکز کنید که واقعا ضعف دارید.
از دیگر ویژگی‌های Grammar Up می‌توان به کرنومترش اشاره کرد که با هدف کمک به افرادیست که نیاز دارند در زمان مشخصی، تمرین های خود را انجام دهند. همچنین این اپ می‌تواند پیشنهاد‌های مناسبی برای یادگیری بهتر به شما ارائه کند. نسخه پایه‌ای این اپلیکیشن رایگان است اما شما می‌توانید نسخه کامل این اپلیکیشن را خریداری کنید.

English Grammar Book

English-Grammar-Book-app

اگر از کاربران اندروید هستید، این برنامه کاملا رایگان برای یادگیری بیشتر گرامر تهیه شده است. بدون هیچ خرید درون برنامه‌ای، English Grammar Book ویژگی‌هایی را به شما ارائه می‌کند که در برنامه‌های مشابه برای در اختیار داشتن آن‌ها نیاز به پرداخت هزینه است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *